MUDr. Jan Farkaš, FIPP

Specialista na miniinvazivní léčbu zad

MUDr. Jan Farkaš, FIPP, je atestovaný algeziolog, anesteziolog a intenzivista. Po ukončení studií lékařské fakulty Univerzity Karlovy Praha v Plzni v r. 2005 pracoval na anesteziologicko-resuscitační klinice Fakultní nemocnice Plzeň. Další etapu svojí klinické praxe  zahájil od r. 2009 v Nemocnici Nový Jičín, kde jako algeziolog a anesteziolog působil na oddělení ARO a v Ambulanci léčby bolesti. Od roku 2017 vede samostatnou ordinaci léčby bolesti v Třinci. Více než sedm let působí zároveň jako lékař Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje. Je držitelem certifikátu kurzu ALS (Advanced Life Support) s odborným výcvikem medicínských postupů určených k efektivní léčbě náhlé zástavy oběhu a kritických stavů. 

MUDr. Farkaš je držitelem prestižní mezinárodní lékařské certifikace FIPP (Fellow of Inteventional Pain Practice), která je potvrzením vysokých profesních kompetencí v přesném a bezpečném ovládání intervenčních technik, opravňující (spolu s národní licencí) k výkonu těchto specializovaných technik po celém světě. Certifikaci uděluje světová organizace World Institut of Pain.

MUDr. Farkaš je od září 2020 lékařem specializovaného pracoviště EuroPainClinics Ostrava

Odborná členství

  • Česká lékařská komora
  • Společnost pro studium a léčbu bolesti ČLS JEP

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace